Політика конфіденційності мобiльного застосунку “Pocket Cashbox”

Мобільний застосунок “Pocket Cashbox” не збирає, не оброблює та не зберігає персональну інформацію або інформацію яка може ідентифікувати примірник мобільного застосунку встановленного на пристрої користувача. Мобільний застосунок “Pocket Cashbox” не передає інформацію третім особам.

Мобільний застосунок лише надає можливість враховувати продажі та відправляти їх до сервісу державної фіскальної служби (якщо це необхідно).
Дозволи необхідні для роботи камери використовуються лише для використання камери як сканера штрихкодів.

Умови використання

Правовласник – розробник застосунку(мобільного додатку) “Pocket Cashbox” 

Користувач – особа яка використовує застосунок.

Завантаження та використання

Користувач, завантажуючи застосунок, погоджується на вказані умови в редакції на момент завантаження.

Правовласник залишає за собою право оновлювати умови використання попередивши про це на сайті та у застосунку (при оновленні застосунку).

У разі якщо користувач не погоджується з умовами використання, він зобов’язаний припинити його використання та видалити застосунок.

Конфіденційність

Всі введені в застосунок дані зберігаються безпосередньо на пристрої користувача.

Правовласник не надсилає та не зберігає введені Користувачем дані на своїх серверах. Правовласник не передає дані третім особам.

Для забезпечення стабільної роботи застосунку, Правовласник може збирати статистичну інформацію та дані про помилки у роботі.

Оплата послуг

Деякі функції застосунку, а саме

  • Використання застосунку як програмного реєстратора розрахункових операцій
  • Використання більше одного касира
  • Використання більше одного складу
  • Архівне вивантаження даних

дозволяється лише за наявності діючої підписки в Google Play маркет. У випадку відмови від підписки, користувач втрачає право на  їх використання.

Повернення коштів за придбаний застосунок можливий за умовами Google. Докладніше про політику повернення коштів Google Play можна дізнатися тут.

Відповідальність

Користувач погоджується з тим, що використовує застосунок добровільно та на власний ризик.

Правовласник не є стороною прововідносин, які виникають між Користувачем і органами державної фіскальної служби та між Користувачами і Покупцями товарів (послуг)

Правовласник не несе відповідальності за достовірність введеної Користувачем даних у застосунок. Правовласник не несе відповідальності за прямі чи не прямі збитки, що може нести Користувач у зв’язку із введенням даних у застосунок як ПРРО або у зв’язку з технічними перебоями.

Користувач несе повну відповідальність за точність та повноту введення даних та збереження цих даних.  Користувач несе відповідальність за дотримання законодавства, в тому числі і податкового.

Користувач зобовязаний ознайомити з цими умовами інших осіб, які за згодою Користувача використовують застосунок (зокрема касири).

Податки та платежі

Правовласник та застосунок не виступають податковим агентом, посередником чи іншим суб’єктом податкових правовідносин Користувача і держави.

Виключно Користувачі відповідальні за сплату усіх податків та зборів, які підлягають сплаті відповідно до чинного законодавства України, а також за правильність ведення податкового обліку.

Права інтелектуальної власності

Майнові права інтелектуальної власності на програмне забезпечення(застосунок) належать Правовласнику